(Input adsense code here)

Centrální vysavače fungují na celkem snadném, avšak velmi chytrém a spolehlivém principu. Centrální sací agregát celé jednotky bývá obyčejně umístěn v technické místnosti, garáži, sklepě – zkrátka ve spodní časti budovy. Z jednotky je rozvedeno zdmi a podlahou potrubí, na jehomž konci jsou systematicky rozmístěné zásuvky. V zásuvce je napětí, ovšem nízké, například 24V, které při zasunutí hadice do zásuvky sepne elektrický obvod a centrální vysavače se spustí.

Mnoho moderních domácností, průmyslových budov či dílen je vybaveno tímto pokrokovým produktem, který vaši práci nejen dotáhne k dokonalosti, ale zároveň vám ji i nadmíru usnadní. Vysávání s centrálními vysavači je opravdu mnohem snazší, než jak to známe. Už žádné vláčení těžkých hlučných mobilních vysavačů. Centrální vysavače dosahují mnohem vyšších výkonů, vysají se stoprocentní úspěšností všechny nečistoty, a to i z hlubokých, huňatých míst, kam bychom se s naším současným vysavačem v žádném případě nedostali. I díky tomu chráníme náš vzduch i před alergeny a markantně snižujeme nevhodné prostředí pro lidi s astmatickými obtížemi.

Firma Smart-Vac dodává špičkové centrální vysavače Electrolux, které mají v České republice stovky a tisíce nasazení. Naše výrobky naleznete v naší pražské centrále, či u desítek prodejců po celé republice.

Leave a Reply:

You must be logged in to post a comment.