(Input adsense code here)

Čistička vzduchu slouží nejenom pro čištění vzduchu v domácnosti, ale hlavně snižuje počet zárodků a bakterií ve vzduchu a na povrchu předmětů jako stoly, skříně apod. Bakterie, které způsobují nachlazení, chřipku, zápal plic a jiné respirační infekce, mohou být výrazně sníženy pomocí čističky vzduchu Beam Oxygen.

Obavy z kvality vnitřního ovzduší se zvýšily s příchodem úspor za vytápění, když lidé začali instalovat lepší těsnění svých domovů a kanceláří. Utěsnění budov snižuje množství čerstvého venkovního vzduchu a přispívá k nahromadění kontaminujících látek v uzavřených prostorách.

Čistička vzduchu Beam Oxygen dosáhla v oblasti čištění vzduchu téměř dokonalosti. S velmi tichým provozem ventilátoru, kompaktními rozměry a stylovým designem jde o účinný i pěkný doplněk pro každou místnost. Vše lze ovládat prostřednictvím jednoduchého ovládání včetně možnosti řízení provozu pomocí dálkového ovladače.

Normální člověk stráví až 90% svého času ve vnitřních uzavřených prostorách, které se nevětrají kvůli úsporám tepla. V nich je však mnohem více škodlivých látek než venku. Když se vzbudíte v ranních hodinách ve vaší posteli, jste uvnitř svého domu. Pak se Vaším domovem stává automobil. Vyjdete ven z auta a skončíte na mnoho hodin v kanceláři. Po několika hodinách v práci se vrátíte domů, jdete nakupovat, zajdete do restaurace nebo na jiné zakryté místo.

Více informací včetně prospektů naleznete na našem webu.

Leave a Reply:

You must be logged in to post a comment.