(Input adsense code here)

Firma Jan Hanousek je dodavatelem plastových nádob jako jímky, septiky nebo vodoměrná šachta. Nabízíme k prodeji kompletní řadu polypropylénových nádrží, které jsou navrženy především pro uchovávání vody či odpadové vody. Vlastní výroba polypropylenu a kopolymeru nádrže je zaměřena na plasty. Skladování chemikálií nebo vysoká teplota kapaliny není v pro polypropylenové jímky problém.

A co je nejdůležitější, plastové výrobky mají neochvějnou oddanost u našich zákazníků. Jsme hrdi na rychlé služby, výjimečnou kvalitu, férové ​​ceny a touhu po spokojenosti našich zákazníků. Naše vodní nádrže jsou odolné proti UV záření a velmi robustní. Sortiment zahrnuje i kulaté a štíhlý modely vodních nádrží.

Jímky i septiky jsou vyrobeny jako vodotěsná nádrž. Kruhové víko je vyrobené z 8mm plastu a má na své spodní straně systém žeber, která jsou přivařena k vnitřnímu plášti a ke středovému sloupku.

Dno je tvořeno deskou stejné tloušťky jako plášť – 5 mm. Jsou dodávány včetně poklopu a je nutné počítat s tím, že dodávaný poklop a víko jímky splňují pouze požadavky na celistvost, nejsou dimenzovány na žádné zatížení!!! Přístup do jímky je umožněn průlezem o průměru 60 a výšce 30 cm. Nádrže vyrábíme z polypropylénu (PP) tloušťky 5, 8 a 10 mm, který je vyhovujícím materiálem pro stavbu těchto aplikací. Vlastnosti desek z PP jsou houževnatost, tvarová stálost, netříštivost, snadná opracovatelnost a svařitelnost. Použitý materiál odpovídá ČSN a je certifikován hlavním hygienikem ČR. Veškeré výrobky jsou testovány hydrostatickou zkouškou. Kontaktujte nás.

Leave a Reply:

You must be logged in to post a comment.