(Input adsense code here)

Dřevěné podlahy do celého bytu

Dřevěné podlahy jsou skvělou volbou pro všechny ty, kteří mají rádi přírodu a chtějí ji chránit před nežádoucími ekologickými katastrofami, a také pro ty, co upřednostňují přírodní materiál. Dřevěné podlahy nejen že jsou přírodní, ale také dobře vypadají a dají se ve Středočeském kraji sehnat v nejrůznějších barevných a vzorových kombinacích. Dále tato podlahová krytina nabízí nespočet výhod, které jistě každý ocení. Dřevěné podlahy se vyrábí ve třech provedeních dřevěné plovoucí podlahy, dřevěné parkety a masivní dřevěné podlahy, proto má mnohostranné využití.

Podlahy dělají osobitý styl

Dobře zvolená podlaha kladně ovlivňuje celkový styl interiéru, proto je dobré projít si všechny možnosti s pražskými podlaháři, kteří jsou zkušení a dobře vám poradí s výběrem podlahové krytiny. Volba krytiny vás ovlivní na mnoho let a není proto dobré se rychle rozhodnout na základě vjemového smyslu. Podlaháři z pražského podlahářství Dřevěné podlahy Praha vám řeknou vše o podlahové krytině a o stylu pokládky, která je vhodná pro daný druh krytiny. Odborná pokládka podlahy je dalším mezníkem k dosažení krásné a kvalitní podlahy. Všechny tyto požadavky vám splní zruční podlaháři z ověřené firmy Dřevěné podlahy Praha.

Podlahy ze dřeva

Podlahy ze dřeva dotvářejí příjemné prostředí, které nadchne všechny návštěvy. Tato podlahová krytina dodává přirozené teplo a vůní přírody. Všechny druhy dřevěné podlahy mají velkou výhodu a to v tom, že se dají celkově renovovat.

Dřevěné plovoucí podlahy

Dřevěné plovoucí podlahy jsou tvořené ze dvou nebo tří vrstev, z nichž vrchní vrstva je vždy dřevo. Vyrábí se v dlouhých lamelách opatřené systémem click, který usnadňuje pokládku. Tato podlaha se pokládá na připravený podklad volně nebo se celoplošně lepí. Pod tyto lamely se dává izolační materiál, pro lepší hřejivost a tlumící efekt. Podlaha v této podobě je novodobá, velmi oblíbená a praktická. Tato krytina je vhodná do všech obytných částí.

Dřevěné parkety

Dřevěné parkety jsou tvořeny z malých hranolků, které jsou celé ze dřeva a skládají se do nejrůznějších vzorů. Pokládka je náročná, ale zručný pražský podlahář si s tím umí poradit. Dřevěné parkety se pokládají volně na připravený podklad těsně vedle sebe do různých vzorů. Dřevěné parkety mají velké užití v tělocvičnách, muzeích, zámcích a podobně.

Masivní dřevěné podlahy

Masivní dřevěné podlahy se vyrábí v podobě prken, celých ze dřeva. Pokládají se na buď volně na podklad nebo na rošty, které musí být ošetřené impregnaci proti škůdcům. Masivní dřevěné podlahy jsou velmi oblíbené na chalupách, v hotelích nebo restauracích.

Pokládání a renovace podlah v Praze

Firma Dřevěné podlahy Praha provádí nejen pokládání podlah, ale poskytuje také službu renovace podlah a proto můžete mít komplexní služby pod jednou střechou. Při renovaci podlah můžete využít i možnosti změny barvy podlahy v podobě jiného odstínu oleje nebo vosku. Dřevěné podlahy jsou dobrou volbou na mnoho let, které jistě nebudete litovat ani po čase, jelikož tyto krytiny se nikdy neomrzí.

Výhody dřevěné podlahy

Dřevěné podlahy mají pouze kladné vlastnosti, které každý spotřebitel ocení.

 • Přírodní materiál
 • Velký výběr z možnosti výběru podlahy
 • Velký výběr barev
 • Příjemné na dotek
 • Výborné tepelné a izolační vlastnosti
 • Tlumí přirozené vibrace
 • Výborné akustické vlastnosti
 • Snadná údržba
 • Jediná nevýhoda dřevěných podlah je jejich vysoká pořizovací cena, ale protože se tyto podlahy dají renovovat, tak po dlouhou dobu nemusíte měnit podlahovou krytinu a investice se vám vrátí. Tato luxusní podlahová krytina za tuto cenu jistě stojí a na sebe si časem vydělá.

  Údržba dřevěné podlahy je velmi jednoduchá, můžete ji čistit na sucho smetákem nebo vysavačem a jednou za čas vytřít na mokro se speciálními prostředky určenými pro dřevěné podlahy.

  Dřevěné podlahy Praha

  Dřevěné podlahy Praha je zavedená firma působící ve Středočeském kraji s kladným hodnocením zákazníků. Dřevěné podlahy Praha působí v oboru podlahářství s velkým výběrem podlahových krytin. Dále zde najdete i ostatní potřeby k podlahám jako jsou izolační materiály, přechodové lišty, koncové lišty a podobně. Dřevěné podlahy Praha nabízí své služby a hlavně zkušenosti s pokládkou všech druhů podlah za nízké ceny.

  Dřevěné podlahy Praha jsou zkušení podlaháři s letitou praxi v oboru. Vaše podlahy se tak dostanou do dobrých rukou a vy s tím nebudete mít žádné starosti. Podlaha má být kvalitní aby vydržela všechen nápor, který se na ní vyvíjí, proto je dobré zainvestovat do odborné pokládky pražskými podlaháři, kteří vám zajistí, že podlahy všechno vydrží a budou dobře sloužit po mnoho let.

  Leave a Reply:

  You must be logged in to post a comment.