(Input adsense code here)

Ušetřete za sáčky do vysavače nákupem MEGA balení!

Nakupování sáčků do vysavače není nakupováním, na které bychom se těšili. Je to prostě povinnost. Uklízet se musí a bez vysavače – a sáčků v něm – to prostě nejde… (Tedy pokud nemáte bezsáčkový vysavač – ovšem i tam musíte zakoupit filtry a HEPA filtry…)

Navíc cena sáčků není nejmenší. Nakoupit co nejlevněji je přáním každého nakupujícího.

Zařadili jsme proto pro Vás do nabídky sáčky do vysavače v Mega balení – nakoupíte jen jednou na delší dobu a výhodněji než při nákupu jednoho balení. Ušetříte jak za cenu sáčků, tak například i za dopravné.

Jako příklad Vám představíme pravděpodobně nejprodávanější evropské sáčky do vysavače Electrolux S-bag, vhodné pro široký sortiment vysavačů Electrolux, AEG, Philips a dalších. Sáčky jsou vyrobeny z vysoce kvalitní vícevrstvé netkané textilie, která zajistí dokonalou filtraci a dlouhou životnost sáčků bez snížení účinnosti při jeho naplnění.

Více o sáčcích S-bag se můžete dočíst v našem článku „Zorientujte se v sáčcích S-bag“ na našich stránkách.

Malé balení sáčků S bag v kvalitní netkané textilii s označením E201B S-bag ® CLASSIC LONG PERFORMANCE obsahuje pouze 4 ks sáčků za doporučenou prodejní cenu 254,- Kč.

Cena jednoho sáčku pak vychází na 63,50 Kč.
Pokud započítáme slevu 10% na balení, které poskytuje náš e-shop, sníží se cena jednoho sáčků na 57,25 Kč.

Oproti tomu můžete zakoupit Mega balení shodných sáčků pod označením E201M S-bag® CLASSIC LONG PERFORMANCE Megapack 12x, které – jak již název napovídá obsahuje v balení 12 sáčků za doporučenou cenu 554,- Kč

Cena jednoho sáčku pak vychází na 46,16 Kč.
Při aktuální slevě 10% se cena na jeden sáček sníží až na 41,58 Kč.

(Balení je v elegantní uzavíratelné krabičce, která Vám zajistí bezpečné a hygienické uložení sáčků)

Aby toho nebylo málo, můžete zakoupit třetí typ balení, pod označením UMP3 S-bag CLASSIC LONG PERFORMANCE.

Toto balení opět obsahuje shodné sáčky, tentokrát ovšem celých 16 ks.

Standardní cena je 616 Kč, jeden sáček pak vychází na 38,50 Kč, po slevě na našem e-shopu pak dokonce na 36,90 Kč.

U tohoto balení navíc získáte akci – dopravu a dobírku zdarma, čímž se vám cena sníží o částku zhruba 120,- Kč. To už stojí za přemýšlení…

Tato tabulka Vám přehledně ukáže výhody nakupování sáčků do vysavače v MEGA balení:

* dopravné a dobírka zdarma
________________________________________________

Můžete namítnout, že kupovat takové množství sáčků do vysavače je zbytečné. Ovšem při nákupu kvalitního vysavače počítáte s jeho životností minimálně na 5 let. Při průměrné životnosti sáčku 1 měsíc, Vám Mega balení UMP 3 vydrží zhruba rok a půl. Ušetříte na ceně sáčků, na poštovném a hlavně ušetříte čas jejich sháněním a nakupováním.

A to se přece vyplatí!

Firma Menalux – dceřiná společnost koncernu Electrolux dotáhla Mega balení ještě dále. Jejich balení s označením 1800 VP obsahuje kromě dvanácti standardních sáčků S-bag z kvalitní netkané textilie Duraflow také tři kusy motorových filtrů a navíc jeden neomyvatelný HEPA filtr třídy 12.

To vše po slevě pro Vás za neuvěřitelných 599,- Kč.

V naší nabídce naleznete mega balení i pro další typy vysavačů – například pro Elektrolux Ultra One (UMP1), pro vysavače Siemens / Bosch (2000 MP) či Miele (3100 MP, 3100 VP, 3101 MP a 3101VPS2).

Pokud potřebujete poradit, obraťte se na nás.

www.provysavace.cz

Leave a Reply:

You must be logged in to post a comment.