(Input adsense code here)

Trávíte hodně času u počítače, nebo u kancelářského stolu? Ať už v práci, či doma, jestliže se denně potýkáte s dlouhodobým sezením, potom jistě víte, že se jedná o úkon, který je pro naše tělo velice náročný. Ačkoliv se tomu tak nezdá, udržet tělo ve správné poloze je velmi náročné a bez té správné opory to jde dokázat jen těžko. Nesprávné držení těla při sezení však způsobuje bolesti zad, krční páteři, či tenisový loket. Chcete těmto nepříjemnostem předcházet, či už Vás dokonce trápí? Potom byste rozhodně neměli oddalovat pořízení kvalitního kancelářského křesla.

Kancelářské křesla jsou velmi důležitou součástí domácích i profesionálních kancelářích. Aby ale křeslo bylo kvalitní, musí splňovat několik požadavků. Velmi důležitý požadavek je anatomicky tvarovaný sedák, který nám poskytne dostatečné pohodlí, dále také anatomicky tvarovaná opěrka zad i rukou. Sedák musí mít také dostatečnou šířku a být tak akorát široký, aby se na něm dalo sedět pohodlně a bez otlaků. Oproti židlím mají kancelářské křesla tu výhodu, že se obvykle dají polohovat a můžete si tak ulevit střídáním různých poloh. Velmi důležitá je možnost nastavění výšky sedu, neboť ta rozhoduje o celkové poloze těla. Podvozek musí být snadno pohyblivý, ale také dostatečně pevný a stabilní. Velikou výhodou je otáčení o 360°, které nám umožní pohodlně se pohybovat kolem kancelářského stolu.

Kde ale koupit kancelářské židle a křesla, které budou tyto požadavky splňovat, ale přitom nebudou příliš drahé? To nelepší volbou je jistě B2B Partner. Přináší Vám širokou nabídku kancelářských křesel a k tomu ještě mnoho výhod, jako například:

- Dopravu zdarma

- Záruku 7 let

- Skvělé ceny

- Zboží skladem – rychlé dodání

Neváhejte vybírat křesla do kanceláře a udělejte tak něco pro své zdraví.

 

Comments are closed.