(Input adsense code here)

Vánoce a nákup dárků se kvapem blíží. Mezi nejkrásnější evropská města, kde na vás dýchne ta pravá, nefalšovaná vánoční atmosféra, patří bezpochyby Vídeň. Vůně pečených kaštanů, vídeňské kávy, punčů, rozmanitost nabídky vánočních ozdob, krásný Betlém a nejen to okusíte a uvidíte, pokud se vydáte do předvánoční Vídně. Neváhejte a využijte slevy na adventní výlety do Vídně právě teď!

Pokud chcete zavítat na zajímavé vánoční trhy i mimo Českou republiku, rozhodně nevynechte Rakousko. Vánoční trhy se konají v různých rakouských městech každý rok. Nejznámější, největší a nejnavštěvovanější jsou však v hlavním městě Rakouska – Vídni. Naleznout je můžete u radnice a v němčině se jim říká Christkindlmarkt. Z pestré nabídky 150 stánků si jistě vybere každý. Celé město je nádherně vyzdobeno a nasvíceno. Bohatý kulturní program a vůně tradičních vánočních pokrmů vás naladí na tu správnou vánoční atmosféru. Vydejte se na vánoční zájezd do Vídně i vy!

Vánoční Vídeň

Nejkrásnější vídeňská náměstí se od poloviny listopadu až do konce Vánoc proměňují v rozzářenou pohádkovou krajinu s nezaměnitelnou atmosférou. Vůně vánočního cukroví, šálek horkého punče a koledy zajistí, že na vás dýchne ta pravá nefalšovaná vánoční nálada. Celé město je nádherně vyzdobeno. V Radničním parku jsou slavnostně ozdobeny také stromy. Vydat se můžete mimo jiné na vánoční trhy dále od centra, které se mohou pochlubit zámeckou kulisou. Místo pro vánoční trhy je i před nádherným zámkem Schönbrunn. Vyjeďte za hranice České republiky a poznejte pohádkově krásné město s jedinečnou vánoční atmosférou i vy! Vezměte rodinu a své blízké a užijte si nezapomenutelné chvíle.

Vánoční trhy ve Vídni jistě stojí za návštěvu. Čeká vás nejen bohatá nabídka nejrůznějších produktů, ale především příjemná atmosféra. Zavítejte do jednoho z nejkrásnějších evropských měst s přáteli nebo se svými blízkými. Využijte slevy na adventní výlety do Vídně.

Leave a Reply:

You must be logged in to post a comment.