(Input adsense code here)

Máte rádi aktivní odpočinek a jste milovníky turistiky? Chtěli byste na chvíli utéct od civilizace a nadechnout se čerstvého horského vzduchu? Neváhejte a rozhodně si nenechte ujít naše slevy na pobyty na horách! Možností, kde strávit aktivní dovolenou v prostředí krásných hor, je v České republice opravdu mnoho. Výběr závisí na vašich nárocích a především také na lokalitě, kterou byste rádi navštívili.

Krásné letní počasí přímo vybízí k poznávání nových míst a krás České republiky. Pokud chcete utéct z rozpálených měst plných smogu, tak právě pro vás je ideální pobyt v horském prostředí. Můžete si vybrat z řady krásných míst, například Jizerské hory, Orlické hory, Jeseníky, Beskydy a mnohé další. Na své si přijde opravdu každý! Milovníci aktivní dovolené mohou vybírat z pestré škály výletů. Ti, co chtějí odpočívat, mohou navštívit wellness, lázně nebo některá koupaliště.

Krásy Krušných hor

Krušné hory se rozkládají podél česko-německých hranic na severozápadě Čech a jihu Saska. Pohoří Krušných hor tvoří souvislé horské pásmo, které dosahuje délky až 130 km. Milovníkům pěší turistiky mají rozhodně co nabídnout. Krásná příroda a klid vás okouzlí. Přesvědčte se sami o jejich magické kráse a využijte slevy na pobyty v Krušných horách!

V Krušných horách se nachází řada úžasných míst, která stojí zato vidět. Můžete zde podniknout řadu výletů a vydat se například na Blatenský příkop, který byl roku 1980 vyhlášen za technickou kulturní památku a podél něhož se rozkládá naučná stezka. Dalším cílem Vaší cesty může být Božídarské rašeliniště, které patří mezi naši nejrozsáhlejší přírodní rezervaci a jehož dominantou je hora Špičák vysoká 1115 m. Za návštěvu také stojí přírodní park Jelení vrch, kde si milovníci adrenalinu mohou zahrát paintball. Určitě se vyplatí navštívit Horní hrad řečený Haunštejn, který se nachází nedaleko obce Krásný les a kde si můžete prohlédnout také botanickou zahradu a arboretum. Podnikněte zajímavé výlety a prožijte krásné chvíle v Krušných horách i vy!

Leave a Reply:

You must be logged in to post a comment.