(Input adsense code here)

Exotická dovolená je mezi Čechy stále více oblíbená. Mezi populární destinace pro exotickou dovolenou patří Thajsko, Dominikánská republika, Maledivy a také Kapverdské ostrovy. Výhodou dovolené na Kapverdských ostrovech je oproti jiným exotickým destinacím výborná dostupnost. Letecky se lze z Prahy na tyto ostrovy dopravit za 6,5 hodiny, což je v porovnání s délkou letu do jiných exotických zemí opravdu krátká doba. Pro srovnání let například na Maledivy trvá let 11 hodin, stejně jako na Seychely a do Dominikánské republiky trvá 10 hodin.

Přestože stále více českých turistů objevuje krásu Kapverdských ostrovů, mnoho lidí při vyslovení jejich názvu bezradně tápe nad mapou světa a nevědí, kam tyto ostrovy zařadit. Kapverdské ostrovy jsou souostrovím ležícím u západního pobřeží Afrického kontinentu a jsou považovány za jeho nejzápadnější bod. Toto souostroví je tvořeno několika velkými ostrovy a pak také menšími ostrůvky sopečného původu.

Vyrazte s námi na Kapverdské ostrovy

Kapverdské ostrovy jsou velmi osobitým a okouzlujícím místem. Stačí se jen podívat na fotografie a hned je vám jasné, že dovolená na tomto místě rozhodně nebude všední a fádní. Písečné pláže, skalnaté útesy, palmy tyčící se vysoko nad vašimi hlavami, azurové moře a blankytné nebe, tak by se daly ve stručnosti popsat Kapverdské ostrovy. Ovšem ani tisíc slov nedokáže popsat pocit, který ve vás tyto ostrovy zanechají, navštívíte-li je osobně.

Pokud se rozhodnete pro cestu na Kapverdské ostrovy, budete stát před rozhodnutím, který ostrov bude pro vaši dovolenou ten pravý. Mezi nejběžnější cíle dovolené patří ostrovy Sal a Boa Vista. Oba tyto ostrovy patří do skupiny tzv. Severních návětrných ostrovů. Prohlédněte si aktuální nabídku zájezdů na Kapverdské ostrovy a vyrazte s námi na Kapverdské ostrovy! Cestování je skvělým zážitkem pro všechny věkové kategorie, navštivte exotické Kapverdské ostrovy a dopřejte si dovolenou plnou naprosto jedinečných zážitků! Zájezdy na Kapverdské ostrovy si můžete prohlédnout jednoduše online a naplánovat si svou dovolenou bez toho, abyste museli obcházet kamenné pobočky CK. S námi je cestování opravdu snadné!

Leave a Reply:

You must be logged in to post a comment.