(Input adsense code here)

Řecko je jednou z nejoblíbenějších destinací Čechů pro letní dovolenou. Láká je sem příjemné klima, nádherná krajina, ale také historické památky, díky nimiž si můžete svou dovolenou zpestřit zajímavými výlety a nejsou odkázáni pouze na pobyt v turistickém letovisku. Navíc nabízejí řecké pláže široké množství vyžití jak pro dospělé, tak pro děti. Některé řecké hotely jsou zaměřeny přímo na rodiny s dětmi a poskytují jim veškeré zázemí pro jejich spokojenou dovolenou – kromě dětských hřišť a dětských bazénů se zde můžete těšit například na animační programy, díky nimž se vaše děti výborně zabaví, zatímco vy můžete odpočívat.

Pro dospělé jsou k dispozici vodní sporty, jako je například vodní lyžování, windsurfing, jízda na mořském banánu apod. Pokud nejste příznivci sportu, můžete se zase vydat do zdejších tradičních řeckých taveren nebo kaváren a ochutnat speciality místní kuchyně. Na své dovolené v Řecku se nudit rozhodně nebudete a každý si zde přijde na své!

Ušetřete za dovolenou díky zájezdům na poslední chvíli

Kdy je ten správný čas na nákup dovolené v Řecku? Ideálně v průběhu zimy, kdy můžete využít first minute slevy, neboli slevy za včasný nákup, nebo se svým nákupem počkat, až se v nabídkách cestovních kanceláří začnou objevovat last minute zájezdy do Řecka (zájezdy na poslední chvíli), které bývají mnohdy o poznání levnější, než v průběhu jara. Čekání na last minute zájezdy do Řecka se vám vyplatí v případě, že nemáte konkrétní představu o letovisku, které byste chtěli navštívit, případně nemáte vybraný konkrétní hotel. V případě, že byste měli naprosto konkrétní představu o místě své dovolené, můžete se vám stát, že tyto zájezdy se vyprodají a cestovní kancelář je v last minute nabídkách nabízet nebude.

Last minute zájezdy jsou tedy vhodné spíše pro ty, kdo vědí, že chtějí na dovolenou do Řecka, ale je jim prakticky jedno, kam vyrazí. V takovém případě budete mít k dispozici širokou nabídku zájezdů, z nichž můžete vybírat.

Leave a Reply:

You must be logged in to post a comment.