(Input adsense code here)

Mallorca je největší z Baleárských ostrovů. Mallorca  patří mezi nejnavštěvovanější ostrovy Středomoří. Slunce na ostrově svítí více něž 300 dní v roce. Mallorca je oblíbeným cílem turistů po celý rok. Především německá klientela si  tento ostrov velmi oblíbila. Na Mallorcu se pořádají letecké zájezdy s odlety z Čech  od května do září. Délka letu je velmi příznivá – na ostrově budete již za cca 2 hodiny. Ti, kteří chtějí cestovat na Mallorcu  například časně z jara, mohou využít nabídku německých cestovních kanceláří. Zájezdy z Německa jsou v nabídce po celý rok včetně zájezdů last minute.

Co nabízí ostrov Mallorca svým návštěvníkům?

Mallorca je ostrov  malebných zálivů, zeleně, nádherných písečných pláží,ale i skalnatých útesů a horských masivů.

Mallorca je také místem  zábavy i poznávání.  Milovníci nočního života si zajisté vyberou z pestré nabídky diskoték, nočních podniků a klubů.

Pro sportovně založené klienty je  v nabídce mnoho vodních sportů, půjčovny kol.  Na své si přijdou i hráči golfu. Mallorca nabízí desítky udržovaných golfových hřišť.

Nesmíme zapomenout připomenout   výtečnou španělskou kuchyni , určitě ochutnejte mallorské víno.

Pokud  pro svoji dovolenou vyberete ostrov Mallorca, určitě zde strávíte pobyt podle svých představ.  Pro ty, kteří svoji dovolenou plánují na poslední chvíli je připravena nabídka zájezdů Španělsko last minute.  Dovolenou si zde  zajisté vybere každý.

Leave a Reply:

You must be logged in to post a comment.