(Input adsense code here)

Kopce a doliny, vůně lesa, malebné krajiny, historické památky, nádherná architektura měst a mnoho dalšího nabízí pobyt v Jizerských horách. Ať už chcete čas trávit v luxusu, relaxaci a příjemné společnosti, nebo procházet místní turistické a naučné stezky, v Jizerských horách si každý příjde na své. Liberec, Tanvald, Frýdlant i Jablonec nabízejí mnoho turistických i cyklistických tras, památek a možnost nejrůznějších sportů. Při využití slevy na pobyty na horách nejen ušetříte, ale je to také vhodný dárek pro vás, vaši rodinu i blízké přátelé při každé příležitosti.

Přírodní krásy a historické památky

V Jizerských horách je mnoho nádherných míst. Mezi ně patří také bílá skála, na které ční velký kříž, který symbolizuje poutní místo mnoha křesťanů. K této skále však nevede žádná značená cesta. Jedním z nejnavštěvovanějších míst je také Černá studnice s velkou dřevěnou vyhlídkou. Tato vyhlídka byla vystavena už v roce 1885 a stále ji navštěvuje více a více turistů. Další ojedinělou stavbou v Jizerských horách je Ještědský vysílač a také hotel, který se nachází přímo na vrcholku Ještědu.

Města nabízejí přímo kvanta historických budov, pomníků, muzeí, památníků, kostelů a staveb. Mezi ně rozhodně patří kostel Nejsvětější trojice, barokní kostel svatého Bonifáce, budova radnice v Liberci, barokní kostel svatého Mikuláše, kostel Nanebevzetí v Děsné, Neptunova kašna, památník bojovníků a mnoho dalších. V létě můžete využít místních aquaparků či přírodních nebo umělých koupališť jako je například Vesecký rybník, přehrada Mlýnice, Fojtka, Souš a mnoho dalších. Inspirující je také návštěva místní zoologické zahrady, arboreta či botanické zahrady.

Horská relaxace ve wellness

Příjemný odpočinek a relaxace po fyzicky náročném dni se při pobytu na horách vždy hodí. Nechte se hýčkat ve wellness, kde si můžete vybrat z mnoha nabídek masáží, zábalů, peelingů a luxusních koupelí. Tyto procedury vám zjemní pleť, uvolní ztuhlé a namožené svaly, odstraňují celulitidu a pomáhají regeneraci organismu a lepšímu spánku. Vyzkoušejte například masáž lávovými kameny, ajurvédskou masáž, relaxačně sportovní masáž, nebo některou z koupelí s možností mnoha přísad. Využijte slevy na wellness pobyty v Jizerských horách a užijte si krásnou dovolenou za exkluzivní cenu!

Leave a Reply:

You must be logged in to post a comment.