(Input adsense code here)

Egypt láká tisíce turistů po celý rok. Ti, kteří nestihli dovolenou v letních měsících a uvažují o cestě za sluníčkem na podzim či v zimě, určitě nebudou zklamáni, pokud pro svoji zimní dovolenou zvolí Egypt. Zájezdy do Egypta jsou navíc za velmi příznivé ceny. V Egyptě můžete očekávat kvalitní služby i ubytování, krásné moře a příjemné klima. Dovolenou můžete vybírat s předstihem nebo z nabídky last minute Egypt.

Egypt v zimě nabízí kombinaci odpočinku a poznávání. Na své si zde přijdou milovníci golfu i vyznavači potápění. Mnozí začínají s potápěním právě v Egyptě, kde je k dispozici velké množství potápěčských center. Rudé moře díky svému bohatému podmořskému světu přiměje ke šnorchlování všechny generace. Především letoviska Marsa Alam, Sharm El Sheik a Taba nabízejí neskutečně bohatý podmořský život a to často jen pár metrů od břehu.

V zimním období byste určitě měli v Egyptě využít bohatou nabídku fakultativních výletů. Klima pro cestu do Káhiry nebo do Luxoru je mnohem příjemnější než v letních měsících, takže si návštěvu egyptských památek opravdu užijete. Pokud budete svoji dovolenou trávit v Hurghadě, můžete kromě cesty za památkami vyzkoušet například plavbu lodí na ostrov Giftun. Hurghada je nejstarší letovisko u Rudého moře. Určitě si nenechte ujít návštěvu starého centra Hurghady, kde můžete okusit  pravou atmosféru arabského tržiště, vyzkoušet vodní dýmku i nakoupit suvenýry. Při nakupování nezapomeňte smlouvat. Zimní dovolená v Egyptě je určitě správná volba.

Leave a Reply:

You must be logged in to post a comment.