(Input adsense code here)

Redakční systém je pro ty z nás, kteří si své webové stránky rádi neustále upravují, chtějí si udržovat obsah stále aktuální, plnit si samovolně galerie, texty, vytvářet snadno nové sekce, velikou výhodou, poněvadž redakční systém od společnosti AiVision, s.r.o. je špičkou ve svém oboru. Díky svému velice intuitivně a logicky zpracovanému administračnímu rozhraní můžete se svými webovými stránkami dělat prakticky cokoli. Vše je velmi snadné na pochopení, složitostem se AiVision, s.r.o. vyvarovalo, tudíž i naprostý počítačový „laik“ si zde najde své místečko. Pomocí několika málo kliknutí myší docílíte touženého vítězství.

Publikační systém od AiVision, s.r.o. je rozdělen do 3 základních verzí tak, aby se minimalizoval co možná nejvíce vaše náklady na provoz. Jedna se o Start verzi, za kterou zaplatíte pouze 2500,- ročně a která je určena zejména pro informativní reprezentativní webové prezentace, další možností je nadstavba Start verze s názvem Standard verze, která již disponuje mnohem větším počtem modulů a je doporučována pro rozsáhlejší firemní prezentace. Poslední možnou základní volbou je verze takzvaná B2B, která je určena pro velmi rozsáhlé portály.

Redakční systémy disponují také velmi dobrými zpracováními pro internetové vyhledávače, neboli roboty, které si k těmto stránkám naleznou snadnou cestu. To je ale již další oblast práce agentur jako je AiVision, s.r.o.

Leave a Reply:

You must be logged in to post a comment.