(Input adsense code here)

Vyberte si skvělé společenské šaty z námi nabízených kolekcí. Šaty si můžete vybrat na našem eshopu nebo v našich třech buticích v Praze. Nabízíme šaty pro formální, společenské nebo speciální akce.

Najít vhodné společenské šaty není jednoduché, proto nechte výběr na nás, dovážíme ze Spojených států šaty pouze v malých kolekcích. Podívejte se na populární společenské šaty značek La Belle, Aspeed, Dollar.

Nakupujte jednoduše plesové šaty pro maturitní večer, společenské šaty pro svatby a večírky. Hledáte-li elegantní šaty pro formální akce, svatby, promoce nebo večírek, podívejte se na naše webové stránky. I když nebudete nic nakupovat, naleznete zde alespoň inspiraci a všeobecný přehled o tom, co se nosí. U nás najdete krátké sexy šaty, dlouhé formálnější oděvy a dokonce i minišaty. Ať už hledáte celebritami inspirované oblečení nebo stylové šaty, najdete je u nás.

Poté, co naleznete perfektní šaty pro Vaši postavu, dokončíte svůj nákup párem bot z naší nabídky. Dále samozřejmě i různé doplňky, jako kabelky či moderní brýle. Získejte dokonalý vzhled od hlavy až k patě.

Obchody Cool boutique naleznete v Praze na Vinohradské 36, Nádražní 112 a Outlet Cool Moskevská 74. Cool boutique je jedinečný v několika směrech, dovážené kolekce jsou vždy limitované jen několika málo kusy, společenské šaty mnohdy jen jako jednotlivé modely. Naše společenské šaty můžete vidět v mnoha módních časopisech, reklamách, dodáváme šaty filmovým produkcím do velkých celovečerních filmů, šaty z Cool boutique si oblíbili i mnohé české celebrity především pro jejich jedinečnost – nikdo nechce nosit tuctové šaty či další oblečení.

Leave a Reply:

You must be logged in to post a comment.