(Input adsense code here)

Správný výběr podlahy je důležitý

Správně si vybrat podlahy do interiéru je velmi důležité hned z několika aspektů. Dobře zvolená podlaha vám bude dlouho sloužit, bude zvelebovat interiér a podtrhne charakteristický styl vašeho vkusu. Další důležitou podmínkou kvalitní podlahy je i její profesionální pokládka. V jižních Čechách vám jí zajistí firma Plovoucí podlahy Kaplice z Jihočeského kraje, která vám ráda a ochotně poradí s výběrem vhodné podlahy ale i kvalitně a za rozumnou cenu vám ji položí.

Dřevěné podlahy do každého kaplického interiéru

Již odedávna se na podlahy používaly dřevěné laťky a později dřevěné parkety. V dnešní nové době se od tohoto materiálu neupustilo, ba naopak se používá častěji, i když na trhu je spousta jiných typů podlahových krytin. Dřevěné podlahy nabízejí mnoho výhod, jsou příjemné na dotek, mají dobré tepelné vlastnosti, tlumí přirozeně vibrace, široká paleta barev, vzorů a dekorů, které zákaznici z Kaplice jistě ocení. Dřevěné podlahy jsou vyrobené z přírodního materiálu, což místnostem dodá atmosféru kousku přírody v místnosti.

Dřevěné plovoucí podlahy a parkety

Plovoucí podlahy Kaplice pokládají v Kaplici dřevěné podlahy ve formě dřevěných plovoucích podlah nebo dřevěných parket. Položením těchto druhů dřevěných podlah šetříte čas i peníze, i když pořizovací cena je vyšší oproti jiným podlahovým krytinám, protože tyto podlahy se dají renovovat, čímž vám vydrží po generace.

 • Dřevěné plovoucí podlahy – vyrábí se v delších plátech opatřenými zámkovým spojem nebo drážkou a perem.
 • Dřevěné parkety – vyrábí se jako malé kousky které se skládají vedle sebe do známého stromečkového vzoru, ale řemeslníci z podlahářství Plovoucí podlahy Kaplice dokáží tyto dřevěné parkety poskládat třeba do mozaiky, čímž budete mít v interiéru originalitu.
 •  

  Plovoucí podlahy od kaplických profesionálů

  Na pokládku dřevěné podlahy je třeba zručných rukou řemeslníků, kteří položí plovoucí podlahy i jiné typy dřevěné podlahy na jakýkoli podklad. Podlaháři z Plovoucí podlahy Kaplice vám tento, ale i jakýkoli jiný druh podlahy položí bez problému, kvalitně, rychle a levně. S kaplickými podlaháři budete mít v místnosti jedinečnou podlahu, kterou se budete rádi chlubit a budete na ní právem hrdi.

  Plovoucí podlahy Kaplice

  Tato kaplická firma s letitou praxi v pokládání podlah, která má zkušené pracovníky nejen na pokládku, ale i pomocnou ruku při výběru správné podlahy. Podlaháři z firmy Plovoucí podlahy Kaplice k vám přijedou, poradí, položí, dají instrukce ke správné údržbě podlahy a uklidí po sobě nepořádek, který při pokládce vznikl.

  Podlaháři z Jihočeského kraje

  Při jakémkoli problému se nemusíte bát obrátit na kaplické podlaháře, kteří jsou vyškolení, pracovití a ochotní vám pomoci vyřešit všechny problémy spojené s podlahou. Na podlahy jsou určeni podlaháři z Kaplice a vy jste určeni si je užívat se všemi výhodami, které profesionální pokládka podlahy zručnými řemeslníky nabízí.

  Leave a Reply:

  You must be logged in to post a comment.