(Input adsense code here)

Reklamní USB flash disk jako ideální reklamní předmět

Ať už býváte ve věci reklamních předmětů častěji na straně darujících či obdarovávaných, jistě se s námi shodnete v tom, že reklamní trička, hrnečky a propisky sice potěší, ale už nepřekvapí. Navíc mají svá úskalí – tričko nemusí mít tu správnou velikost, hrneček se stane jedním ze zaprášených a k ničemu nepasujících solitérů a propiska se někam zatoulá, ještě než klient dorazí večer domů. Nešlo by to jinak a líp?

Nabízíme Vám velmi elegantní, neotřelý, pružný a hlavně efektivní způsob, jak poslat do světa název Vaší firmy nebo jakýkoli jiný výraz či reklamní heslo. Použijte pro reklamu originální reklamní USB flash disk! Nabídka je široká – stačí se zamyslet nad tím, jak velkou, jak barevnou a tvarovanou plochu pro reklamu potřebujete. Pro prezentaci své firmy můžete využít klasický reklamní USB flash disk, multifunkční propisku, lehoučký square card, mini card či credit card. Pokud toužíte po vtipném řešení a ještě větší originalitě, sáhněte po flash disku ve tvaru mince, klíče či po ručně vyrobeném usb flash disku ve dřevěném provedení. Samozřejmostí je výběr potřebné kapacity usb flash disku (může dosáhnout až 32GB), zvolit si můžete i technologii potisku (3D etiketa, laserové gravírování, plnobarevný digitisk). Při výběru reklamního předmětu pro prezentaci záleží na maličkostech, proto vezměte v úvahu své klienty a vyberte pro své nové flash disky to správné originální balení – od různých dárkových krabiček přes blistr a sametový sáček až po řetízek na klíče či přívěšek na mobil.

Buďte si jisti, že s reklamním USB flash diskem chybu neuděláte: nikdy nedáváte zbytečnost, navíc pomáháte jeho uživateli střežit důvěrná data, takže si ve svém vlastním zájmu Váš malý dárek a s ním i Vaše sdělení velmi dobře pohlídá.

Za čipy použité v našich flash discích samozřejmě ručíme doživotní zárukou a vrácením peněz v případě vadného zboží.

Obraťte se na www.originalni-usb.cz a buďte originální!

Leave a Reply:

You must be logged in to post a comment.