(Input adsense code here)

Dostat se do finančních problémů není bezpochyby nic příjemného. A přece se to každý den stává mnoha lidem. Neočekávaná výpověď v zaměstnání nebo jiná nemilá událost a člověk je najednou úplně bez peněz. A i v jiných případech by se mohlo hodit půjčit si rychle a mít peníze ještě dnes. Někdy to ale s rychlou půjčkou nemusí být příliš snadné.

Pro mnoho lidí je logickým řešením špatné finanční situace, navštívit banku. Kde jinde také hledat pomoc ve finanční nouzi? Bohužel ale banky, především v době ekonomické krize, rozhodně nepůjčí každému. Sice by se při pohledu na televizní reklamy mohlo zdát něco jiného. V televizi, v novinách nebo i na internetu slibují banky peníze pro všechny. Když by se vám ale najednou hodila půjčka hned, můžete zjistit, že to ani u banky nepůjde tak snadno.

Hlavní překážkou pro získání půjčky od banky je především špatná finanční historie, nebo nízký příjem. Pokud nemáte dostatečně vysokou mzdu, nebo pokud nemáte pravidelné příjmy ze zaměstnání. Nebo pokud jste někdy v minulosti měli nějaké problémy při splácení půjčky nebo úvěru, rychle zjistíte, že získat půjčku od banky bude složité a dost možná i nemožné.

Naštěstí ale existují i nebankovní půjčky. Nejrůznější finanční firmy nabízí půjčky bez registru potvrzení příjmu a poplatku předem. Stačí si jen vybrat z bohaté nabídky. Hlavní je dát si pozor na všechny podmínky, které jsou s uzavřením takové půjčky spojeny. Musíte se připravit i na to, že zaplatíte vyšší úroky nebo se budete muset zavázat k pravidelným týdenním splátkám. Bez potvrzení o příjmu a bez registru si ale můžete půjčit jen menší částku. Maximální výše půjčky, jaká je dostupná i za těchto podmínek je zpravidla pouze v rozmezí 1 000 – 15 000 Kč. Jen málokdo vám nabídnou více peněz. Je to ale šance i pro ty, co je banka odmítla.

Leave a Reply:

You must be logged in to post a comment.