(Input adsense code here)

Zlobí vás tiskárna HP? Nepřetržitě pípá nebo odmítá vydat papír? Mavštivte náš servis tiskáren HP ABAX v Českých Budějovicích, který je zde pro vás a pomůže vyřešit vaše potíže s neposlušnou tiskárnou HP.

ABAX servis tiskáren HP České Budějovice poskytuje profesionální, kvalitní a rychlé pozáruční opravy tiskáren veškerých typů, koupených v ČR i zahraničí. Diagnostiku tiskáren provádíme obvykle do 3 dnů a na vyžádání provedene expresní opravy tiskáren do 24 hodin. Nabízíme vám odvoz k opravě odkudkoli v oklolí Českých Budějovic do druhého pracovního dne a po opravě odvoz až k vám domů. Jako jedna z mála servisních firem neúčtuje náš servis tiskáren ABAX České Budějovice diagnostiku tiskárny v případě, že zákazník odmítne cenovou nabídku opravy tiskárny převyšující schválený cenový limit o více než 10% a manipulační poplatky. Opravdu ušetříte protože opravujeme za nižší ceny než autorizované servisy. Poskytneme vám záruku na všechny opravy tiskáren. Cena servisní práce je ta, kterou nám odsouhlasíte. V naší nabídce naleznete také on-line objednávky zakázek a sledování zakázek 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Náhradní díly tiskáren měníme výhradně za originální, doporučené výrobcem.

Nejčastější poškození tiskáren:

Tiskárna špiní papír

Zřejmě se jedná o problém válce, toneru nebo tiskové hlavy. Oprava takto poškozené tiskárny se řeší čištěním nebo výměnou poškozeného dílu.

Špatná kvalita tisku

Zřejmě se jedná o poškození nebo znečištění tiskové hlavy. Obvykle pomůže odborné vyčištění. Ojediněle může být tisková hlava poškozena natolik, že je nezbytné provést její výměnu. Opravy tiskáren formou čištění můžeme doporučit především z důvodu finanční nenáročnosti. Výměnu tiskové hlavy je nutné zvážit, zda je oprava s ohledem na aktuální hodnotu tiskárny ekonomická.

Tiskárna krčí papír nebo neodpovídá

Může se jednat o znečištěný nebo poškozený podávací mechanismus tiskárny. Oprava tiskárny je v obou případech většinou finančně nenáročná.

Tiskárna se nezapíná

U této tiskárny je nutné provést nejprve diagnostiku a poté lze stanovit původce problémů. Variant poškození je několik: vadný napájecí zdroj, vadná elektronika tiskárny a další. Oprava takto poškozené tiskárny je obvykle finančně nenáročná, ale najdou se i případy, kdy se takto poškozená tiskárna nevyplatí opravovat.

Tiskárna hlásí otevřená dvířka nebo „nevidí“ toner

Nejčastější příčinou je poškození čidla nebo toneru. V těchto případech nebývá oprava tiskárny finančně náročná.

ABAX opravy tiskáren HP České Budějovice poskytuje již 15 let profesionální servisní služby pro cca 53.000 zákazníků, mezi nimiž jsou jak koncoví uživatelé, tak i malé firmy a velké nadnárodní společnosti a také mnoho státních institucí.

Leave a Reply:

You must be logged in to post a comment.