(Input adsense code here)

Ať už pracujete v bance, vedete vlastní byznys nebo aranžujete květiny, je důležité vzít si čas od času volno a od mnohdy rutinní práce si odpočinout. Co si budeme nalhávat, za teplem k moři se dostaneme s bídou jednou za rok, v zimě občas vyjedeme na lyže. Suma sumárum během roku máme zhruba 20 dní dovolené které málokdy proležíme na pláži nebo strávíme na výletech. Není to trochu málo? Jenže kam se během roku vydat za odpočinkem, když náš výběr ovlivňuje také počasí? NewGo.cz přichází s inspirací pro všechny, kteří nutně potřebují na chvíli zmizet z denodenního kolotoče a trochu si odpočinout a přináší slevy na pobyty v termálních lázních.

Oáza klidu ve Velkých Losinách

Na pobyt v termálních lázních vám stačí pár dní dovolené. Lázně ve Velkých Losinách patří k jedním z nejstarších u nás. Využijte slevy na wellness ve Velkých Losinách a vydejte se za relaxací na prodloužený víkend. Mimo jiné nabízí i silvestrovské pobyty, takže můžete oslavy konce roku strávit v příjemném prostředí, zabaví vás silvestrovský program, pochutnáte si na tamní kuchyni a budete moci využít volného vstupu do termálního bazénu. Jeseníky navíc skýtají příležitost k lyžování, takže pokud máte rádi aktivní odpočinek, můžete zkombinovat relax se sportem.

Termální lázně Maďarsko

Bük jsou Čechy nejvíc navštěvované termální lázně. Pokud chcete vzít do lázní celou svou rodinu, využijte slevy na pobyty v lázních a vydejte se právě zde. Velkou výhodou je to, že se zde domluvíte česky a pohodlně se přepravíte autem díky relativně krátké vzdálenosti. Kvalita lázeňských služeb je na vysoké úrovni za nízké ceny, což uleví rodinnému rozpočtu.
Můžete navštívit sauny, lékařské wellness středisko, plavecké bazény a vyzkoušet různé druhy koupelí. Pro malé děti je zde otevřeno brouzdaliště, pro ty větší potom skluzavky a tobogány. Po tom, co se dostatečně vydovádí ve vodě, mohou se zabavit na dětských hřištích, dospělí si odpočinou v relaxační zóně s pohodlnými lehátky nebo se můžou svěřit do rukou špičkových masérů. Sportovněji založení jedinci můžou protáhnout tělo na volejbalových hřištích, badmintonu, fitness, či při stolním tenise.

Leave a Reply:

You must be logged in to post a comment.