(Input adsense code here)

Pokud uvažujete o rekonstrukci své staré podlahy, zavolejte si na pomoc zkušené podlaháře. v Královéhradeckém kraji vám své služby nabízí podlahářská firma Laminátové podlahy Hradec Králové. Laminátové podlahy jsou vícevrstvými dřevěnými podlahami. Nosným materiálem laminátové podlahy je stlačená dřevovláknitá deska. Na svrchní část se používá papír, který je napuštěný pryskyřicí a je potištěn různými vzory (dřevěné fošny, parkety, dlaždice, přírodní kámen…) a designy. Vše je překryto ochrannou vrstvou, která dodává podlaze odolnost a chrání ji před vyblednutím.

Nevýhody laminátové podlahy

Tento typ podlahy je vyroben z lisovaných dřevovláknitých desek a papíru a tím pádem je třeba dát pozor na vlhkost a vodu. Laminátovou podlahu není vhodné použít v koupelnách a velké opatrnosti je třeba také v kuchyních. Pokud zůstane na této podlaze stát voda – zvlní se a nabobtná.

Výhody laminátové podlahy

S nižšími náklady dosáhnete vzhledu skutečné dřevěné podlahy nebo třeba kamenných dlaždic. Při řádné údržbě vydrží krásná dlouhou dobu. Pokládka plovoucí laminátové podlahy je jednoduchá a pokud je vybavena tzv. suchým zámkem je také rozebiratelná. Je možné ji položit na jakýkoli rovný a suchý povrch. Laminátové podlahy lze použít nad podlahové vytápění.

Údržba laminátové podlahy

Povrchová úprava dodává laminátové podlaze odolnost vůči odření a poškrábání. Údržba laminátové podlahy je snadná a jednoduchá, postačí pravidelné zametání nebo vysávání a podle chodu domácnosti a také vytírání vlhkým (ne mokrým) mopem. Je vhodné používat čistící prostředky na laminátové podlahy doporučené výrobcem.

Laminátové podlahy Hradec Králové

Nejen s výběrem vhodného typu podlahy, ale hlavně s pokládkou si poradí zkušení podlaháři z firmy Laminátové podlahy Hradec Králové. Na internetových stránkách naleznete jednoduchý poptávkový formulář a také katalog a ceník podlah, který vám pomůže s výběrem. Tento ceník podlah obsahuje seznam jednotlivých vybraných výrobců různých typů podlah s cenou za metr čtvereční. Nebojte se požádat podlaháře z Hradce Králové o radu a těště se na svou novou podlahu.

Leave a Reply:

You must be logged in to post a comment.