(Input adsense code here)

Našim zákazníkům nabízíme v oblasti reklamy kompletní zákaznický servis, který spočívá v odborném, včasném a bezchybném zpracování zakázky, flexibilní komunikaci, přijatelné ceně a mimořádné péči o klienta. Disponujeme vlastním grafickým studiem a ofsetovou tiskárnou, máme vybavení pro digitální tisk, postaráme se kompletně o Vaší internetovou aplikaci včetně SEO optimalizace a vyrobíme Vám jakoukoliv reklamu. K dispozici máme moderní zařízení a tým zkušených pracovníků. Abychom Vám ušetřili zbytečné starosti, zpracujeme celou zakázku tzv. „na klíč“ – od převzetí zadání, přes zpracování, až po dopravu finálního produktu k zákazníkovi. Naším hlavním cílem je dlouhodobá a kvalitní spolupráce s klienty. Vše podřizujeme perfektnímu servisu, čímž napomáháme posilování a udržení pozic našich klientů na trhu již 12 let.

Grafické studio
Základem úspěšného vytvoření každého díla je kvalitní grafický návrh. Za pomoci moderního vybavení vám vytvoříme kreativní návrhy jakýchkoliv tiskovin – vizitek, letáků, plakátů, brožur, časopisů či kalendářů. Náš kreativní tým vám navrhne také polep automobilů, vytvoří grafický návrh na billboard, banner nebo navrhne vaše www stránky. Samozřejmostí je návrh loga a vytvoření grafického manuálu. Našim cílem je vytvářet díla, která zcela splňují představy klienta. Bez dobrého nápadu to jednoduše nejde.
Ofsetový tisk
Ofsetový tisk dnes představuje jednu z nejrozšířenějších tiskových forem plochého archového tisku. Ve vlastní tiskárně Vám při vhodné kombinaci tiskových formátů a technik zhotovíme prakticky všechny běžné polygrafické výrobky. V oblasti knihařského zpracování vám rovněž nabízíme celou řadu možností dokončení vaší tiskoviny. Od jednodušších – perforace, bigování, skládání, klasické vazby V1 a V2 (vazba šitá a lepená) až po speciální operace, které zkvalitní vzhled vaší tiskoviny – laminace, UV lak či výsek. Součástí naší nabídky je také personifikace tiskovin, vkládání, vlepování na pozici či bodové lepení. Na závěr, před expedicí, balíme hotové výrobky do fólie. Jednotlivě i skupinově balíme také tiskoviny a kalendáře do formátu 800 x 600 mm. Samozřejmostí pro naše klienty je doprava po Praze zdarma.
Digitální tisk
Ne každá zakázka musí být vytištěna v několikatisícovém nákladu, nebo je potřeba nejdříve vytisknout zkušební sérii, či provádět zkušební nátisky během zpracování zakázky. Právě zde je prostor pro malonákladový digitální tisk. Tato forma tisku zaujme především perfektní kvalitou a nízkými finančními náklady při malém počtu kusů.

Velkoformátový tisk
Pokud vám již nestačí klasický formát, nabídneme vám velkoplošný tisk. Tiskneme solventními barvami v profilu CMYK až do šíře 5000 mm na různé materiály pro vnitřní i venkovní použití. Tato technologie je vhodná pro výrobu bannerů, billboardů, bigboardů, CLV či reklamních cedulí. Tiskneme i přímo na desky. Pro použití v exteriéru používáme kvalitní UV laminaci.

Výroba reklamy
Reklamu umíme i vyrobit. Jednoduše nám dáte zadání a my vaší představu zrealizujeme. Nebo to za Vás i vymyslíme. Používáme pouze velmi kvalitní materiály a špičkovou výrobní technologii. V oblasti výroby reklamy nabízíme následující výrobní program: autografika, podlahová grafika, okenní grafika, interiérová a exteriérová grafika, řezaná grafika, velkoplošný tisk, sítotisk, tampónový tisk, písmomalířství, venkovní reklama – světelné i nesvětelné panely, výroba razítek.

Internet
Mít www stránky na internetu je dnes nevyhnutelná součást prezentace každé společnosti i jedince. Vyniká především možností být neustále aktuální i bez velkých finančních nákladů. V této oblasti Vám nabízíme kompletní správu vašich webových stránek či e-shopu od prvotního grafického návrhu až po finální výrobu a zprovoznění.
Pro zajištění opravdu kompletního servisu při správě Vašich webových aplikací nabízíme webhosting a správu domén. Naše servery jsou připojené přímo k páteřní síti společnosti Czech On Line a.s., která disponuje velkou konektivitou, což zajistí rychlé načítání stránek v tuzemsku i kdekoliv ve světě. V rámci kompletního balíku služeb MATYHOSTING Vám nabízíme:
ŠETŘTE SVŮJ ČAS
O kompletní agendu kolem provozu Vaší internetové prezentace se budeme starat my a v případě potřeby, např. při vypršení termínu zaplacení domény či webhostingu Vás sami vyzveme k úhradě, zajistíme i převod domény a webhostingu od stávajících správců. V případě aktualizace obsahu prezentace stačí poslat materiály včetně zadání např. e-mailem a my vše zpracujeme a osadíme v nejkratším možném termínu.

SEO optimalizace – SEO – Search Engine Optimization (optimalizace pro vyhledávače)
SEO optimalizace je metoda, pomocí které optimalizujeme www prezentace tak, abychom dosáhli vysoké návštěvnosti stránek a dovedli na ně cílové zákazníky. Základem úspěšné SEO optimalizace je vhodně vyladěná prezentace při použití následujících prostředků:

•    SEO úpravy a optimalizace
•    Vstupní analýza, vyhodnocení a plán.
•    Správa internetového marketingu

Reklamní kampaně
Kromě jednotlivých dílčích služeb v oblasti reklamy vám nabízíme i kompletní zpracování a realizace ucelených reklamních kampaní – tiskových a internetových. Vytvoříme vám marketingové studie, vytvoříme kreativní návrhy, kampaň kompletně zpracujeme a zajistíme i produkční servis.

Fotopráce a videozáznamy
V rámci jednotlivých realizací i jako samostatný produkt poskytujeme kompletní servis v oblasti pořizování fotografií a videozáznamů. Rádi pro vás zajistíme materiály (foto a videodokumentaci) přesně dle vašich požadavků – vždy kvalitně a profesionálně připravené k dalšímu využití. Digitální fotografie pořizujeme ve formátech RGB, rozlišení až 13 megapixelů, 72 dpi, JPEG, RAW, barevná hloubka 24 bit, 16 mil. barev. Videozáznam v digitální kvalitě předáme jako MPEG2 soubor, nebo Vám připravíme již hotové DVD včetně menu. Nabízíme vám rovněž pořízení exkluzivních panoramatických fotografií v rozlišení až 22 megapixelů – vhodné pro sídla firem, areály výrobních závodů, vozový park…

Fotobanka – téměř každá tiskovina obsahuje v současné době fotografie. Ty dodávají grafickému dílu větší působivost. V mnoha případech se jednoduchým obrázkem dá vyjádřit i velmi složitá myšlenka… Pro potřeby našich zákazníků i obchodních partnerů disponujeme vlastní fotobankou. Fotografie nabízíme jak pro použití ve všech formách námi nabízených prezentací a tiskovin, tak k přímému prodeji, který podléhá licenci trvale nevýhradní. Fotografie jsou k dispozici ve formátech RGB, rozlišení 4 – 13 megapixelů, 72 dpi, JPEG, barevná hloubka 24 bit, 16 mil. barev. Naše fotobanka obsahuje také exkluzivní panoramatické fotografie v rozlišení až 22 Mpix. Na adrese http://fotobanka.matystudio.cz si můžete naší fotobanku prohlédnout a vybrané fotografie zakoupit.

Multimedia
Multimediální CD (DVD) prezentace
Může obsahovat obrázky, text, videoukázky, zvukové efekty, originální doprovodnou hudbu, animace, efekty apod. Prezentaci dodáme kompletně „na klíč“ – od počátečních konzultací a návrhu struktury i technického řešení projektu, přes vlastní realizaci, až po finální dokončení včetně výroby požadovaného počtu kopií, plnobarevného ofsetového potisku média, tiskoviny a balení.

Duplikace a potisk CD a DVD
Při extrémním množství v současné době používaných dat je nezbytné zálohování. Samozřejmostí našeho servisu je předání nosiče se zálohou zakázky při jejím dokončení. Kromě toho vám však nabízíme i duplikaci hudebních či datových záznamů vypalováním nebo archivaci všech vašich ostatních dat na CD/DVD medium. Disponujeme několika rychlými a kvalitními vypalovacími mechanikami a duplikaci včetně kvalitního plnobarevného ofsetového potisku média i tiskovin jsme schopni provést velmi rychle.

Lisování CD a DVD
Při požadavku většího množství kopií, nebo u audionahrávek, nabízíme lisování CD/DVD včetně masteringu. Nosiče potiskneme plnobarevně – technologií ofsetového tisku, vložíme požadované tiskoviny a zabalíme do fólie. Vše v nejkratším možném termínu.

Leave a Reply:

You must be logged in to post a comment.