(Input adsense code here)

Přírodní linoleum – marmoleum

Odolné, krásné, praktické, 100% přírodní a nabízející bohatou paletu barev a vzorů. Takto by bylo možné popsat Marmoleum. Moderní přírodní linoleum umožňuje bydlení bez prachu a je přátelské k přírodě.

Co je to marmoleum

Protože se marmoleum vyrábí z přírodních surovin, je přirozeně antistatické a nealergenní. Skládá se ze lněného oleje, dřevité nebo korkové moučky, pryskyřice, vápence a pigmentů.
Výrobní technologie této podlahové krytiny, zejména její konečná fáze – sušení – zaručuje pevnost a umožňuje tedy vysoké zatížení od nábytku a jiných těžkých předmětů.

Podlaháři Frýdlant nad Ostravicí

Od nové podlahy očekáváme trvanlivost a snadnou údržbu za rozumnou cenu. U této podlahoviny není vyjímkou životnost 20-30let. Všechny výhody, které poskytuje podlaha z marmolea, vám zaručí pouze zkušení a zruční odborníci na pokládání podlah. Proto vám v Moravskoslezském kraji nabízí pokládání podlah Podlaháři Frýdlant nad Ostravicí. Na internetových stránkách Podlaháři Frýdlant nad Ostravicí naleznete kontakt na Dispečink podlahářských služeb, kde můžete klást své požadavky na dodávky podlahových krytin, pokládání podlah, renovace podlah, pokládání koberců, broušení parket a další podlahářské služby ve Frýdlantu nad Ostravicí a v Moravskoslezském kraji. Najdete zde také jednoduchý poptávkový formulář. Po jeho odeslání vás bude kontaktovat operátor firmy Podlaháři Frýdlant nad Ostravicí, se kterým si dohodnete termín realizace prací a nebo konzultaci odborníka.

Údržba marmolea

Údržba takovéto marmoleové podlahy je velmi snadná a ve většině případů postačí prachový mop. Vše se samozřejmně odvíjí od způsobu užívání podlahy, takže i čištění mokrou cestou je možné, ale je vhodné použít čistící prostředky určené na marmoleum.
Marmoleum je také tvrdé a odolné, proto je vhodné do velmi exponovaných prostor. Pokud se kuřákům podaří marmoleum poškodit, dají se stopy po cigaretě odstranit opatrným seškrábnutím a následným obnovením ochranné vrstvy.

Podstatná je nekonečná paleta barev, ale i vzorů pro každý interiér, barevná stálost, jasné a živé barvy po celou dobu užívání. Snadno si vyberete to pravé marmoleum pro váš domov.

Pokládání podlah ve Frýdlantu nad Ostravicí

Aby podlaha z marmolea splňovala veškeré funkční vlastnosti, je vhodné svěřit instalaci materiálu odborníkům na pokládání podlah. Zruční podlaháři z firmy Podlaháři Frýdlant nad Ostravicí splní vaše představy o krásné a trvanlivé podlaze. Podlaháři Frýdlant nad Ostravicí nabízí a pokládají podlahy několika vybraných evropských výrobců, jejichž sortiment mají léty praxe prověřen.

Leave a Reply:

You must be logged in to post a comment.