(Input adsense code here)

Podlaháři Mikulov

Co je to plovoucí podlaha? Tento výraz se velmi často mylně vysvětluje. Plovoucí podlaha je totiž způsob položení podlahy na nosnou konstrukci. Mezi touto nosnou konstrukcí a jednotlivými lamelami plovoucí podlahy je kročejová izolace, která tlumí kroky a jiný hluk a zabraňuje jeho přenášení do stěn a stropů. Velice důležitá je právě tato účinná zvuková izolace. Aby vaše nová plovoucí podlaha správně plnila svůj účel a vydržela vám dlouhá léta, vyhledejte zkušené a zručné podlaháře z Mikulova, kteří vám zaručí bezchybnou pokládku. Podlaháři Mikulov jsou vám k dispozici v oblasti Mikulova a Jihomoravského kraje.


Plovoucí podlahy

V široké škále plovoucích podlah si můžete si vybrat z těchto typů: dřevěné, dýhované, z marmolea, korkové a laminátové podlahy.
V případě, že si budete plovoucí podlahu pokládat sami, měl by vás mikulovský prodejce poučit, jak správně položit kročejovou izolaci a jak nainstalovat jednotlivé lamely, ale pouze vyškolení Podlaháři Mikulov vám zaručí správnou funkci a dlouhotrvající kvalitu vaší nové plovoucí podlahy.

Podkladní vrstva plovoucí podlahy

Pochozí vrchní vrstva plovoucí podlahy nemůže být plovoucí podlahou, tu vytváří pouze podkladní vrstva. Tou mohou být mokré maltové směsi a různé dřevoštěpkové desky. Ty jsou vyráběny z lisovaných tenkých plošných dřevěných štěpků lepených pryskyřicí a parafínem. Při pohledu z blízka je na první pohled patrné, z čeho jsou desky vyrobeny. Jestliže se u dřevotřískových a jiných aglomerovaných desek můžeme jen dohadovat, z čeho jsou vlastně vyrobeny, u dřevoštěpky vidíme okamžitě, že jsou ze dřeva. Mají netradiční strukturu. V některých případech je dokonce můžeme využít jako samotnou pochozí vrstvu podlahy.

Pokládka plovoucí podlahy

Aby jste získali všechny výhody plovoucí podlahy, je podmínkou kvalitní příprava podkladu a pokládka plovoucí podlahy zkušenými podlaháři. Na nesprávně položené podlaze mohou vznikat spáry, do kterých s největší pravděpodobností vnikne vlhkost a tekutiny, dřevotřískové jádro nabobtná a vaši plovoucí podlahu zničí. Zároveň je nutné zachovat dostatečnou vůli mezi podlahou a stěnami k zajištění přirozené roztažnosti materiálu.

Všem těmto nebezpečím se vyhnete s pomocí vyškolených podlahářů. Zruční řemeslníci z firmy Podlaháři Mikulov vám zaručí kvalitní pokládku plovoucí podlahy, která vám při správné údržbě vydrží krásná po dlouhá léta.

Leave a Reply:

You must be logged in to post a comment.