(Input adsense code here)

Vybaví se vám při pohledu na krásnou dřevěnou podlahu zelený les? Přírodu do vaší domácnosti přináší dřevěné podlahy. Pro ty, kteří mají rádi přírodní materiály, jsou dřevěné podlahy ideální.
Dřevěné podlahy bychom mohli rozdělit do tří základních skupin. Jsou to třívrstvé podlahy, dvouvrstvé podlahy a dýhované podlahy.

Dřevěné podlahy Liberec

Podlaháři z Liberecký firmy Dřevěné podlahy Liberec čekají na vaše poptávky a jsou připraveni splnit vaše představy.

Třívrstvé dřevěné podlahy

Nášlapnou vrstvu třívrstvé dřevěné podlahy tvoří různé druhy dřevin. Povrch je upraven lakováním (5 – 11 vrstev laku) případně olejovou impregnací, která dodává dřevu dokonale přírodní vzhled. Střední vrstva je tvořena latěmi z jehličnatých stromů nebo dřevovláknitou deskou (HDF). Spodní vrstva je z dýhy jehličnatých stromů. Vyrábějí se ve vzorech parketa, dvoulamela, deska a průmyslová mozaika.

Dvouvrstvé dřevěné podlahy

Nášlapná vrstva dvouvrstvé dřevěné podlahy je stejná jako u třívrstvé dřevěné podlahy, ale spodní vrstva je tvořena z masivních, nejčastěji smrkových latěk. Podlahové dílce jsou určeny jen k celoplošnému lepení a s jeho pokládkou vám pomohou zkušení podlaháři z Liberce. Tento typ dřevěné podlahy je vhodný pro podlahové topení.

Dřevěné dýhované podlahy

Nášlapnou vrstvu dýhované podlahy tvoří dřevěná dýha různých dřevin, která je upravena několikanásobným lakováním. Střední vrstvu tvoří dřevovláknitá deska HDF a spodní vrstva může být z korku nebo z pryskyřice. Tyto dřevěné podlahy se vyrábějí v provedení 3 – lamelová nebo 2 – lamelová parketa a selské prkno.

Podlaháři z regionu Liberec

Velmi vám doporučujeme využít zkušených podlahářů a před nákupem materiálu dřevěné podlahy vždy svůj záměr konzultovat s odborným pracovníkem z firmy Dřevěné podlahy Liberec. Ne každé dřevo je vhodné pro každou místnost a chybný výběr podlahy může vést k jejímu nadměrnému opotřebení a znehodnocení investice. Podlaháři Liberec vám pomohou s výběrem nové dřevěné podlahy rádi a ochotně.

Leave a Reply:

You must be logged in to post a comment.