(Input adsense code here)

Suché zdicí systémy

Suché stavební systémy – sádrokartony – mají celou řadu výhod. Kromě možnosti celoroční montáže je jejich velkou předností rychlost, přesnost a čistota stavění. Jsou také lehké a nezatěžují nadměrně budovu, mají dobré technické vlastnosti a vyhovují požární bezpečnosti.

Sádrokartony Karlovy Vary

Ze sádrokartonových desek vytvoří Sádrokartony Karlovy Vary povrch všech částí místností – nejenom příčky nebo obklad obvodových stěn a stropu, ale i „hrubou“ podlahu. Sádrokartonové příčky mají nosnou konstrukci z oceli nebo dřeva. Pro zajištění tepelných a zvukově izolačních požadavků obsahuje vnitřek příčky izolaci z minerální vlny. V prostoru mezi deskami se tak dá snadno rozvést elektroinstalace, voda i kanalizace. Opláštění příčky může být buť jednoduché nebo dvojité.

Výhodou interiéru se sádrokartonovými příčkami je, že když zatopíme ve vychladlé místnosti, stěny se velice rychle ohřejí. Naopak však zase dochází k jejich rychlejšímu vychladnutí – oproti cihlovým příčkám a stěnám mají tedy zřetelně menší akumulační schopnost.

Jak věšet předměty na sádrokarton

Lehčí předměty, jako jsou například světla, obrazy nebo třeba malé skříňky, věšíme na sádrokarton pomocí speciálních háčků nebo hmoždinek. U koupelnového vybavení, umyvadel, bidetu nebo závěsné toalety musí být v sádrokartonové příčce zabudovány příslušné nosiče z pozinkované oceli, které jsou navíc upevněny do podlahy.

Nátěry sádrokartonu nemusí být jen bílé

Nedílnou součástí návrhů sádrokartonových interiérů je jejich vhodně zvolená barevnost. Barvy se na sádrokartonových stěnách a stropech vyjímají obzvláště hezky, především kvůli dokonale hladkým plochám sádrokartonu, které lze jen těžko docílit klasickou mokrou technologií. Malíři EKOMPLEX vám s návrhem barevných ploch nejen poradí, ale nabízejí i komplexní služby, jako jsou nátěry sádrokartonu, malování bytů a interiérů komerčních prostor či veřejných institucí.

Sádrokartonářské práce Karlovy Vary

Montáž sádrokartonu je rychlá a jednoduchá. Sádrokartonové desky tvoří dokonalý povrch stěn, příček i stropů. Sádrokarton již nelze považovat jen za levnou náhražku klasického zdiva či betonu. Sádrokartony Karlovy Vary provádí sádrokartonářské práce, montáže sádrokartonových konstrukcí a nabízí komplexní realizace sádrokartonových interiérů a vestaveb v regionu Karlovy Vary a Karlovarský kraj.

Leave a Reply:

You must be logged in to post a comment.