(Input adsense code here)

Servis notebooků Asus

Většina uživatelů notebooku Asus již jistě zažila situaci, kdy jejich nepostradatelný hranatý pomocník potřeboval odbornou péči. V tomto případě vám v regionu Liberec a Liberecký kraj nabízí své služby odborný servis Asus ABAX. Tento servis notebooků nabízí profesionální, kvalitní a rychlý pozáruční servis notebooků Asus všech typů, koupených v ČR i v zahraničí.


Průměrná doba opravy notebooku se pohybuje okolo tří dnů, ale je možné na vyžádání provést expresní servis notebooků Asus do 24 hodin. Servis notebooků Liberec si na základě objednávky odveze notebook Asus k opravě odkudkoli do druhého pracovního dne a po opravě vám jej doveze zpět k vám domů.

Servis Asus Liberec – záruka kvality

Servis Asus Liberec poskytuje na všechny opravy notebooků Asus záruku. Důsledným systémem řízení kvality dosáhl Servis notebooků ABAX v roce 2009 skóre 8% reklamací, což je pro notebook servis a opravy laptopů velice dobrý výsledek. Jako jedna z mála servisních firem neúčtuje Servis Asus Liberec diagnostiku notebooku v případě, že zákazník odmítne cenovou nabídku opravy notebooku převyšující schválený cenový limit.

Servis notebooků Liberec mění náhradní díly Asus výhradně za originální, doporučené výrobcem. Rukama servisních techniků a jejich diagnostickými přístroji projde v průměru 800 servisních zakázek měsíčně, to je přibližně 10.000 zakázek (oprav notebooků a další techniky) za rok.

Notebook servis ABAX

Servis notebooků ABAX poskytuje již 15 let profesionální notebook servis pro cca 85.000 zákazníků, mezi nimiž jsou jak koncoví uživatelé, tak i malé firmy a velké nadnárodní společnosti a také mnoho státních institucí.

Servisní centrum ABAX provádí servis notebooků všech značek, upgrade a rozšíření notebooků a instalace softweru do notebooků.

Leave a Reply:

You must be logged in to post a comment.