(Input adsense code here)

Krásné laminátové podlahy

Laminátové podlahy se staly nejžádanějšími podlahami nejen v Pelhřimově. Spojují v sobě vzhled dřeva s relativně snadnou instalací.Proč jsou právě laminátové podlahy v moderních pelhřimovských interiérech tak oblíbené? Klíčem je jejich konstrukce. Podlahoví výrobci zajišťují trvanlivý výrobek, který vydrží několik desetiletí a při správné a pravidelné údržbě dokonce celý život.

Jaké laminátové podlahy vybrat?

Většina lidí hledá levnější řešení a právě laminátová podlaha pomáhá k dosažení konečného efektu vašeho interiéru.
Svrchní pohledová část laminátové podlahy je tvořena potištěným papírem, na který je možné natisknout prakticky cokoli. Můžete si tedy vybrat design dřevěné podlahy, korek, kámen a další vzory.
Jedním z hlavních důvodů, proč si vyberete laminátovou podlahu bude to, že může být nainstalována prakticky kdekoli. Se svými dotazy se obraťte na zkušené podlaháře z Pelhřimova.

Laminátové podlahy jako dřevěné podlahy

Laminát je druh podlahy, který vypadá dobře v jakékoli části domácnosti, ať už je to chodba, kuchyň nebo obývací pokoj. Vyhovuje také všem stylům a je relativně levný. Laminátové podlahy se velmi snadno udržují a to se stane asi hlavním kritériem při jejich výběru. Tento druh podlahy se velmi snadno instaluje. Většina laminátových lamel je již opatřena zaklapávacími zámky, takže nebudete potřebovat žádnén lepidlo. Aniž by vás to stálo příliš mnoho peněz, dostanete vzhled jaký mají masivní dřevěné podlahy.

Podlaháři Pelhřimov

Před samotnou pokládkou podlahy je nutné podklad řádně očistit a je vhodné použít tepelnou a hlukovou izolaci (mirelon). Můžete využít pomoci obchodů pro domácí kutily, které poskytují mnoho rad, jak na to. Lepší ale je, najmout si zručné profesionály. Zkušení podlaháři Pelhřimov vám pomohou s výběrem vhodného typu i s pokládkou nové podlahy.

Běžná údržba laminátové podlahy

I když jsou laminátové podlahy robustní, vyvarujte se jejich namáčení vodou. Je to velmi důležité, pokud chcete, aby vaše nová plovoucí laminátová podlaha vydržela co nejdéle. Mnoho vlhkosti laminát zvlní.

Většina laminátových podlah je speciálně ošetřena, takže nepřitahují prach. Podle potřeby použijte vlhký hadr nebo mop z mikrovláken a čistící prostředek určený na tento typ podlah.

Odstraňování skvrn z laminátové podlahy

Přečtěte si pokyny k udržování vaší laminátové podlahy. Na odolné skvrny bude někdy potřeba použít kapku acetonu nebo ředidla, ale vždy se řiďte pokyny výrobce.

Leave a Reply:

You must be logged in to post a comment.