(Input adsense code here)

Eleven je česká společnost zabývají se zakázkovou výrobou kvalitních cyklo dresů a cyklistického oblečení na kolo. Svou nabídkou je schopna uspokojit jak individuální sportovce, tak i celé týmy nebo firmy. Produkty od firmy Eleven jsou vhodné nejen pro cyklisty, ale také kupříkladu pro lyžaře, triatlonisty, hráče baseballu a mnoho dalších.

Cyklodresy – individuální design do každé velikosti

Od svého vzniku v roce 2005 se společnost Eleven zaměřuje a produkci kvalitního cyklistického oblečení na zakázku. Jejich sortiment zahrnuje klasické cyklistické dresy, cyklistické kalhoty, kombinézy, vesty, bundy, návleky, čepice a šátky, cyklistické rukavice, výstelky a řadu dalších doplňků. Design si zákazník volí vlastní, zaměstnanci Eleven mu poté připraví individuální grafický návrh přímo na míru. Dostupnost je zaručena pro každou velikost a firma je schopna vyrobit dresy na kolo od jednoho kusu až po dresy pro celý tým. Ruční výroba tzv. sublimačním tiskemzaručuje stálou a vysokou kvalitu potisků.

Sublimační tisk

Jedná se o jednu z nejmodernějších metod celoplošného tisku na umělá vlákna. Sublimační tisk pracuje s velmi přesným nastavením teploty, času a tlaku. Ty zaručí použití tepelného lisu, který přemění inkoust z pevné formy na plyn umožní tak látku potisknout trvalým, plnobarevným a vůči okolním vlivům extrémně odolným tiskem.

Firma Eleven je skvělou volbou, ať už sháníte cyklistické oblečení pro vás, pro váš tým nebo třeba pro vaši firmu. Eleven znamená individuální přístup k zákazníkovi a kvalitu produktů díky použití moderních technologií a kvalitních materiálů. O detailech nabídky se můžete informovat na stránkách www.eleven.cz, kde můžete zároveň požádat o zaslání velikostních testovacích sad zdarma.

Leave a Reply:

You must be logged in to post a comment.