(Input adsense code here)

OLLIE shop je obchod zaměřený na prodej streetového oblečení a vybavení pro skateboarding a snowboarding. Sídlí v Jablonci nad Nisou, ale veškerá jeho nabídka je vám k dispozici na dosah ruky z pohodlí vašeho domova na stránkách e-shopu www.ollieshop.cz.

Internetový obchod OLLIE shop nabízí široký sortiment streetových a skate bot, batohů, tašek, helem a různých dalších druhů chráničů. Seženete zde kompletní snowboardovou výbavu – od prken, bot a vázání, přes rukavice na snowboard, zimní kulichy a brýle, až po snowboardové vaky, speciální batohy, atd. Dále například dámské zimní bundy Horsefeathers, čepice, kalhoty, ponožky, termoprádlo, mikiny Burton a mnoho dalšího. Kromě zimního i letního oblečení a specializované obuvi zde nakoupíte i všechny doplňky pro skate a snowboarding, jako jsou šroubky, nářadí, vosky, atd.

OLLIE shop se zaměřuje hlavně na výrobky společností Horsefeathers, Billabong, Fox, Dakine, Burton a boty DC Shoes. Má pro vás připravenou celou řadu novinek, akčních cen a sezónních výprodejů – právě v této době máte možnost využít slev až 30% na veškerý letní i starší zimní sortiment.

Nejde ale jen o obyčejný skateshop vezoucí se na vlně popularity extrémních sportů a módy, která je s nimi tak nerozlučně spojena. Nestojí mimo místní skate & snowboard scénu, ale naopak se z jejího centra už mnoho let aktivně podílí na její podobě i směru vývoje. Za zmínku stojí například pořádání pravidelných skate závodů v jabloneckém skate parku nebo oblíbené snowboardové jibbing contesty.

Dokladem kvality služeb OLLIE shopu je i certifikát Ověřeno zákazníky od Heureka.cz, největšího českého serveru zaměřeného na srovnávání cen produktů na internetu. Přesvědčte se o výhodách nákupu v OLLIE shopu na vlastní oči na webu www.ollieshop.cz nebo na facebookovém profilu obchodufacebook.com/ollieshop.cz.

OLLIE shop – skate a snowboard oblečení a výbava

Leave a Reply:

You must be logged in to post a comment.