(Input adsense code here)

Léto se nám tento rok krásně prodloužilo, ale o to blíž je zima. Na vánoční dárky máte sice ještě čas, ale na výběr silvestrovského lyžařského pobytu ani ne. Silvestr 2011 se rychle blíží, a opravdu se nevyplácí usnout na vavřínech. Minimálně v tom případě, když chcete pobyt za rozumnou cenu.  Silvestrovské pobyty si mnozí lyžaři hledají sami.

I řadu let za sebou rádi chodí na osvědčená místa a ty si rezervují vždy dlouho dopředu. A vědí proč. Za rychlé rozhodování totiž dostávají od majitelů horských chat, či penzionů speciální ceny. Existuje řada hotelů v různých cenových relacích. Nejlevnější ubytování se pohybuje od 1200 Kč osoba/noc . Tyto druhy pobytů jsou ale již v říjnu většinou rozprodány, nebo zůstává jenom pár posledních volných nabídek, proto je třeba vědět se rozhodnout co nejdříve.

Právě teď je tedy nejvyšší čas porozhlédnout se po internetu, a vybrat si nějaký pobyt podle svých představ. Ačkoli do konce roku zůstávají ještě dva měsíce, silvestrovské pobyty v hotelech známých lyžařských středisek jsou z velké části obsazeny. Některé hotely, ale nabízí speciální silvestrovské balíčky, které jsou spojeny s wellness, nebo s lyžováním.

Leave a Reply:

You must be logged in to post a comment.